Jesteś tutaj: »qoop.pl » Gry PC i konsole » PC - Gry » Gra Pc Pkk Max Payne: Antologia

Oprogram./GRY

Producent
Gra Pc Pkk Max Payne: Antologia

Gra Pc Pkk Max Payne: Antologia
Drukuj ofertę

Wyślij ofertę
Dostawa:
Koszty transportu
Dostawa za pobraniem:
Koszty transportuProdukt chwilowo niedostępny. Stan magazynu: 0szt.29,09 zł
netto 23,65 zł
NR PRODUKTU: 
429985

DOSTĘPNOŚĆ: 10
GWARANCJA: 
B000M

OCEŃ PRODUKT: 
Liczba opinii: 0

Gra Pc Pkk Max Payne: Antologia

Opis
Choć jego życie legło w gruzach, Max Payne powraca do nowojorskiej policji. W czasie rutynowego śledztwa w sprawie morderstwa, spotyka na swej drodze Monę Sax, kobietę, o której myślał, że nie żyje - femme fatale podejrzaną o morderstwo. To ona jest kluczem do wszystkich pytań, które go dręczą. Ale w mrocznym i tragicznym świecie nocy Nowego Jorku nic nie jest proste. Armia siepaczy podziemia stoi pomiędzy Maxem i odpowiedziami, których poszukuje. Jego wyprawa w głąb osobistego piekła musi być kontynuowana. Wydana w 2001 roku gra Max Payne stała się natychmiastowym bestsellerem i zdobyła liczne nagrody. Teraz najsłynniejszy policjant gier komputerowych wraca w jeszcze bardziej dynamicznej przygodzie. The Fall of Max Payne to kolejne godziny wybuchowej akcji, niepowtarzalna grafika i świetna fabuła, przedstawiająca związek Maxa Payne i Mony Sax w stylu nawiązującym do klasycznych filmów noir. A do tego, słynny już system bullet-time (teraz w wersji 2.0), który pozwala spowolnić akcję i dokonywać niesamowitych popisów w zwolnionym tempie. Z Maxem Payne żaden nowojorski przestępca nie ma szans! Współtworzona przez studio Remedy (twórców oryginalnego Max Payne) i amerykańską firmę Rockstar (GTA: Vice City) gra Max Payne 2: The Fall of Max Payne to kolejny hitspod znaku dynamicznej akcji!
Gatunek
Akcja
Wersja językowa
Polska - pełna
Kategoria wiekowa od:
18 lat
Wymagania sprzętowe
Procesor: Pentium III 1,1 GHz, Pamięć: 256 MB, Grafika: Zgodna z DirectX 32 MB, System: Windows 98/ME/2000/XP, Wymaga: DirectX 9.0, Dźwięk: Zgodna z DirectX, Napęd: CD-ROM 4x, Wymagane: 1.7GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik
Płyta DVD
Wymagania systemowe
Windows 98/ME/2000/XP
Teraz w ekskluzywnym, lakierowanym pudełku. Atrakcyjna fabuła - pełna przemocy historia miłosna w stylu filmu noir, przedstawiająca romans pomiędzy gliniarzem Maxem Payne i podejrzaną o morderstwo femme fatale - Moną Sax. Mroczna, tragiczna i zawiła fabuła jest pełna szokujących zwrotów akcji i niespodzianek. Słynne już, wystrzałowe wyczyny Maxa Payne w zwolnionym tempie, powracają dzięki jeszcze bardziej zaawansowanym opcjom. Przygotuj się na Bullet Time w wersji 2.0! Nowe rodzaje broni i sposoby atakowania powodują, że Max Payne 2 jest jeszcze bardziej dynamiczny niż jego poprzednik. Zaimplementowanie silnika fizycznego Havok oznacza niepowtarzalną zależność postaci od środowiska w którym występują. Szczególnie efektowne są sceny w zwolnionym tempie w czasie walk pomiędzy postaciami. Nowe procedury sztucznej inteligencji - sprzymierzeńcy Maxa pomogą mu w walce, a zachowanie przeciwników jest jeszcze bardziej wiarygodne. Zadziwiający poziom szczegółowości grafiki - ekstremalnie dopracowane lokacje z fotorealistycznymi teksturami, bogate efekty oświetleniowe i wspaniale animowane postacie (wraz z animacją twarzy i synchronizacją ruchu ust w czasie wygłaszania kwestii). Gigantyczne nakłady na produkcję - przy tworzeniu gry wykorzystano filmowych kaskaderówdo tworzenia animacji metodą motion-capture, postaciom głosu użyczają profesjonalni aktorzy, a lokacje opracowano na podstawie materiałów zgromadzonych w Nowym Jorku.
KINECT/MOVE
nie współpracuje
Orientacyjna waga brutto
108 g
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.
0 g
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie
0 szt.